Studio YOGA.LT

BHA-SU MEDITAVIMO PATIRTIS

BHA-SU®

MEDITAVIMO PATIRTIS

Birželio 5-10 dienomis,

Intensyvios meditavimo pratybos kiekvieną rytą:
BHA: Aktyvioji meditacija - 45min-1 val.
SU: Savižvalga (Vipassana) - 30 min.
Patirties integravimas: pokalbis, diskusija - 15-20 min.
Laikas: nuo 7.00 iki 9:00

*******

BHA-SU - tai praktikų dermė, ypatinga tuo, kad apjungia kelis skirtingus meditavimo būdus - pavadintais BHA ir SU keliais. Būtent ši jungtis leidžia per trumpą laiką pajusti savyje apčiuopiamus pokyčius visais trimis žmogaus lygmenimis – fiziniu, psichiniu ir dvasiniu. Šios programos vadovas, išbandęs daugelį meditacijos technikų, patyręs asmeniškai kaip jos veikia ir sąveikauja tarpusavyje, išskyrė efektyviausius pratybų aspektus ir šia patirtimi dalinasi su jumis meditacijų programoje.


BHA kelias- aktyvios technikos stiprinančios kūną, atpalaiduojančios ir apvalančios protą, išlaisvinančios energiją bei atveriančios jautrumui ir gilesnei patirčiai;
SU kelias - dėmesio valdymo, Savižvalgos, stebėtojo ugdymo ir suvokimo pratybos, vedančios pažvelgti už neramaus proto ribų.

Šie keliai puikiai papildo vienas kitą, dėl ko meditacija tampa nuostabiai veikiančia ir malonia disciplina. Čia, gimstant naujo patyrimo erdvei, plečiamas teisingas savo prigimties suvokimas, galintis esmingai įtakoti gyvenimo kokybę. Tuo pačiu formuojami įgudžiai, reikalingi kasdienybėje, palaikantys naujai atrastą vidinę erdvę.

Programa (7-ių arba 21-os dienos) prisitaikiusi prie jūsų kasdienybės - nereikia imti atostogų - užtrunka kiekvieną rytą nuo 7.00 iki 9.00 valandos. Patirtis ar išankstinis pasiruošimas nėra būtini.

Meditacijų vadovas Haridas-Arnas Kazickas

Registracija ir informacija: infoyoga.lt@gmail.comPrevious page: VIPASSANA Next page: 4 jogos keliai