Studio YOGA.LT

PRADEDANTIEMS

JOGOS IR MEDITACIJOS ĮVADAS

Puiki galimybė norinčiam pradėti studijuoti šią Rytų saviugdos tradiciją, kurso metu gaunant pamatines žinias apie esminius jogos principus ir sėkmingai pritaikomas technikas šiuolaikinio gyvenimo tėkmėje.

Tinkantis kiekvienai veikliai ir kūrybiškai asmenybei, ieškančiai proto ramybės, atsipalaidavimo, gilesnių žinių apie save bei noro išmokti racionaliai ir išmintingai panaudoti gyvybinės energijos resursus, išlaikant sveikatą ir jaunystę.

Įvado metu sistemingai pateikiamos laiko patikrintos technikos; nuoširdžiai dalinamasi patirtimi ir žiniomis, sukauptomis per nuoseklią praktiką.

Kursą veda Studijos Yoga LT vadovas Arnas Kazickas, Haridas.

 

  • 6 užsiėmimų kursas
  • antradienias ir ketvirtadieniais
  • vieno užsiėmimo trukmė 1 val. 45 min

Puoselėjame asmeninį dėmesį kiekvienam jogos praktikuotojui studijoje ir džiaugiamės galimybe konsultuoti jus savarankiškos praktikos metu.

Grupėje iki 12 žmonių.

Registracija:

el. paštu: infoyoga.lt@gmail.com Registracijos  metu mokamas 30 eurų avansas. Mokant už visą programą iškarto 101 e. - taikoma 10 eurų nuolaida.  Sąskaitą atsiųsime atsakydami į jūsų laišką.

Kaip pasiruošti užsiėmimui:

Su savimi turėkite laisvus ir patogius, ilgus, judesių nevaržančius švarius drabužius, skirtus tik šiems užsiėmimams. Avalynės nereikia - galite būti basi arba su puskojinėm. Persirengti galėsite vietoje. Prieš praktiką 2-4 val. nieko nevalgykite. Būtini jogos praktikai atributai yra studijoje.

Esate laukiami svečiai ir tikimės, kad ši mūsų jauki erdvė, laikui bėgant, taps ir  jusų namais.

Iki susitikimo!


 

 

 

 Previous page: YOGA LT Next page: RENGINIŲ KALENDORIUS